Özgür Demirtaş’tan Buket Aydın’a tepki Ekrem İmamoğlu’na destek

Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile Gazeteci Buket Aydın arasında tartışma seçim sonrasında da devam ediyor. Son olarak Gazeteci Buket Aydın’ın Ekrem İmamoğlu hakkında ‘sadece bir belediye başkanı’ sözlerine ünlü ekonomist ‘Altı üstü kıytırık bir spikersin’ diye yanıt verdi.

Demirtaş’ın ayrıca şunları kaydetti:

“Altı üstü kıytırık bir spikersin. Sen kim oluyorsun da MİLYONLARCA insanın oyunu almış bir insana karşı böyle konuşuyorsun? Kredi kartının limiti bitecek diye ödü kopan bir insansın. Milyonların seçtiği bir insana karşı böyle konuşamazsın.”

İKİLİ ARASINDA ATIŞMALAR GEÇMİŞTE DE GÜNDEM OLMUŞTU

İkilinin atışmaları geçmişte de gündem olmuştu. Ekonomist Özgür Demirtaş, ilişkilerle ilgili “Hesabı ödeyemeyen benimle yemeğe çıkmasın” diyen Buket Aydın’a sosyal medya üzerinden göndermede bulundu. Demirtaş, söz konusu ifadelerin yer aldığı paylaşıma ‘kredi kartı başvurusunun’ yer aldığı bir yanıt verdi.

KREDİ KARTIM BANA AİT

Buket Aydın ise Mikonos Adası’nda tatil yapan Özgür Demirtaş’ın katıldığı bir partiden görüntüleri Twitter hesabından paylaşımını alıntılayarak “Hiç Çeşme’ye gitmemiş herhalde” notunu düştü.

Aydın’ın bu sözlerinin ardından ortalık karıştı. Buket Aydın’ın yıllar önce katıldığı bir programda “Patronunun kredi kartını kullananlar” sözlerine üstü kapalı göndermede bulunan Özgür Demirtaş, “Kredi kartım bana ait” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x